Author: y***o
Date:
Review: i really loved the style and the length of the bangs,it's really soft and fluffy,it looked natural as well,GANDA!!💞
Màu sắc: Màu nâu tối
Price: 188.000₫
Original Price: 200.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 225 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2406041929207001 |
Author: y***o
Date:
Review: i really loved the style and the length of the bangs,it's really soft and fluffy,it looked natural as well,GANDA!!💞
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: C***a
Date:
Review: Value for money: the product was good considering its price, its good and affordable Easy to wear: so easy to wear and take off Comfortable to wear: it’s not tight nor loose, it’s also not hot to wear for hours
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: l***n
Date:
Review: very good, does not tangle easily
Màu sắc: Màu nâu tối
Author: k***o
Date:
Review: Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes .. I really love this soooo much .. I will definitely wear this every day .. I love it sooooooooooooooooo much
Màu sắc: Màu nâu tối
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm